X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Dzikie historie

Relatos salvajes · reż. Damián Szifrón
Argentyna, Hiszpania 2014, 122’

Pokazy

18.10, 16:30 · Kino Centrum

Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają... Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem. Dzikie historie to największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat.

Reżyser:Damián Szifrón
Scenariusz:Damián Szifrón
Muzyka:Gustavo Santaolalla
Zdjęcia:Javier Julia
Montaż:Pablo Barbieri Carrera
Obsada:Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas, Rita Cortese
Nagrody:MFF w Cannes / Cannes IFF – udział w konkursie głównym / Participation in the main competition (2014); Dwa Brzegi / Film and Art Festival Two Riversides – Nagroda Publiczności (drugie miejsce) / Audience Award (second place) (2014)

Program 2014

Google Translate