X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Audiowizje: Psychokino

Na towarzyszącym 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest festiwalowi Audiowizje gościć będziemy Psychokino.

Na poświęconym kolektywowi reżyserskiemu spotkaniu rozmawiać będziemy o twórczości artystów, a także będziemy mogli obejrzeć ich wideoklipy, które zyskały serca fanów takich artystów, jak Bokka, Dawid Podsiadło, Sorry Boys, czy Ania Wyszkoni.

Psychokino to Dorota Piskor i Tomek Ślesicki. Reżyserka i operator. Jak mówią o sobie:„Współpracujemy ze stałą, kameralną ekipą najzdolniejszych młodych ludzi, jakich znamy. Zajmuje nas tworzenie fabularnych teledysków, bo wychodzimy z założenia, że wszystko musi mieć jakiś sens. Mówiąc krótko — bardziej cenimy emocje niż modę, współpracę niż kompromis i charakter niż techniczną doskonałość. Wierzymy, że dobry teledysk nie powinien być rzadkością. I kochamy wciągające opowieści!”.

Program 2014

Google Translate