X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Eye in Tuna Care

Eye in Tuna Care · reż. John Walter Lustig
USA 2014, 4’
Polska premiera

Pokazy

23.10, 19:00 · Od Nowa – duża scena

Eye in Tuna Care to bezwstydne dzieło będące jawnym plagiatem, bowiem jego twórca, John Walter Lustig skradł pomysł postaci, która pojawiła się w jego śnie. Nie zadał sobie nawet trudu, żeby zmienić tytuł. Film opowiada o dentyście, które doświadczenie zawodowe zostaje wystawione na próbę wraz z pojawieniem się nietypowego pacjenta.

Reżyser:John Walter Lustig
Scenariusz:John Walter Lustig
Muzyka:Ray Lustig
Montaż:John Walter Lustig
Animacja:John Walter Lustig
Produkcja:John Walter Lustig
Nagrody:Festiwal Filmów Animowanych ASIFA-East w Nowym Jorku / ASIFA-East Animated Film Festival, New York – Pierwsza nagroda / First Prize (2014); MFF Trés Court w Paryżu / Trés Court IFF, Paris – Nagroda za animację / Animation Award (2014)

John Walter Lustig zadebiutował jako reżyser wraz z „Florida Trip Photos, 2010”, który powstał na melodię piosenki Time of Your Life autorstwa zespołu Green Day. Reżyser uznał, że ta piosenka nadaje się doskonale do większości filmów i doradza, aby skorzystał z niej każdy aspirujący filmowiec.

Program 2014

Google Translate