X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

I Think This is the Closest to How the Footage Looked

I Think This is the Closest to How the Footage Looked · reż. Yuval Hameiri
Izrael 2012, 10’
Polska premiera

Pokazy

22.10, 13:30 · Kino Centrum

Pewien mężczyzna próbuje odtworzyć zagubione wspomnienie, ale używa do tego nieodpowiednich narzędzi. To wspomnienie to ostatni dzień spędzony ze swoją Matką. Przedmioty ożywają w tej desperackiej próbie odtworzenia ulotnej chwili.

Reżyser:Yuval Hameiri
Scenariusz:Yuval Hameiri, Michal Vaknin (co-creator)
Muzyka:Dan K’dar
Zdjęcia:Elina Margolin
Montaż:Yuval Hameiri Yair Asher
Produkcja:Yuval Hameiri
Nagrody:MFF Sundance / Sundance FF– Nagroda jury w kategorii film krótkometrażowy / Short Film Jury Prize (2014); IBAFF IFF – Najlepszy fabularny film krótkometrażowy / Best Fiction Short Film (2013)

Yuval Hameiri urodziła się w 1987 roku w izraelskiej Hajfie. Jest reżyserem filmowym, artystą teatralnym i aktorem. Hameiri jest także członkiem ruchu TARBUT: stowarzyszenia oświatowo-kulturalnego zrzeszającego artystów i edukatorów, które działa w Izraelu. Ukończył akademię WIZO (Haifa Academy of Design and Education) w Hajfie. Studiował na uniwersytecie Tel-Awiwu na wydziale filmu i telewizji.

Program 2014

Google Translate