X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Love. Love. Love.

Love. Love. Love. · reż. Sandhya Daisy Sundaram
Rosja 2013, 11’

Pokazy

19.10, 19:30 · Kino Centrum

Love. Love. Love. jest filmem rozgrywającym się na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów rosyjskiej zimy. Opowiada o typowej kobiecie z Rosji i jej wielkiej miłości. Jest to analiza miłości, jednej z najpowszechniej występujących namiętności, podparta doświadczeniami wielu różnych pokoleń, od młodych dziewcząt po stareńkie babinki mieszkające w miastach i wsiach. To bardzo intymna opowieść, która przybiera tony fantazji, poświęcenia, siły i wrażliwości.

Reżyser:Sandhya Daisy Sundaram
Scenariusz:Sandhya Daisy Sundaram
Zdjęcia:Alexey Filippov
Montaż:Sandhya Daisy Sundaram
Produkcja:Tanya Petrik, Guillaume Protsenko
Nagrody:MFF Sundance / Sundance FF – Specjalna nagroda jury dla filmu niefabularnego / Special Jury Award for Non-Fiction (2014); Nashville FF – Honorowe wyróżnienie dla najlepszego krótkometrażowego filmu dokumentalnego / Honorable Mention for Best Documentary Short Film (2014)

Sandhya Daisy Sundaram jest studentką ostatniego roku studiów podyplomowych na kierunku reżyserii filmowej w indyjskim Instytucie Filmu i Telewizji oraz absolwentką kierunku komunikacja wizualna na Uniwersytecie w Madrasie. Jej działalność filmowa od samego początku koncentruje się na kobietach. W chwili obecnej eksperymentuje z łączeniem wątków fabularnych z niefabularnymi.

Program 2014

Google Translate