X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Black Mulberry

Shavi Tuta · reż. Gabriel Razmadze
Gruzja, Francja 2012, 20’

Pokazy

23.10, 19:00 · Od Nowa – duża scena

W górniczym mieście Cziatura (Gruzja) dwoje nastolatków spędza razem dzień, odcinając się od swojego codziennego życia. Obydwoje bardzo siebie pociągają, chociaż dzielą ich ogromne różnice społeczne. Nick jest dość wyciszonym chłopakiem, któremu pisany jest los pełen mozolnej pracy w czeluściach kopalni, podobnie jak robi to jego ojciec. Anna jest z kolei bardziej pogodna i czepia się kurczowo nadziei na lepsze życie w innym miejscu, a jej plan to wyjazd na studia do innego miasta.

Reżyser:Gabriel Razmadze
Scenariusz:Tinatin Kajrishvili, Gabriel Razmadze
Muzyka:Rim Laurens
Zdjęcia:Giorgi Devdariani
Montaż:Gabriel Razmadze, Levan Kukhashvili
Obsada:Maxime Machaidze, Nata Beradze, Zura Begalishvili, Tamar Bukhnikashvili
Produkcja:Tinatin Kajrishvili
Nagrody:MFF Sundance / Sundance FF – Oficjalny wybór do konkursu filmów krótkometrażowych / Official selection in Short Film Competition (2014)

Gabriel Razmadze urodził się w 1977 roku w Tbilisi. W 1999 r. ukończył gruziński Państwowy Instytut Sztuki Teatralnej i Filmowej. Od tego czasu pracował w kilku różnych agencjach reklamowych. Jest jednym z najlepszych gruzińskich reżyserów filmów reklamowych. Ma na swoim koncie ponad 500 filmów reklamowych i teledysków.

Program 2014

Google Translate