X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Mediawave presents

W kwietniu przyszłego roku Festiwal multimedialny Another Connection ― Mediawave będzie obchodził swoje 25-lecie.

Jest to miejsce, gdzie spotykają się ze sobą filmy, muzyka, taniec, występy sceniczne, warsztaty, wystawy, panele dyskusyjne, a także gastronomia, wino, przyjaciele oraz masa dobrej zabawy. Wszystko to odbywa się w unikalnym miejscu, pośród ścian ogromnej fortecy w mieście Komárompołożonym w północno-zachodnich Węgrzech.

Naszym celem jest wykorzystywanie sztuki do tworzenia aktywnych społeczności, zamiast przedstawiania sztuki biernym odbiorcom. Dlatego właśnie zapraszamy Was do wzięcia udziału w tworzeniu takich aktywnych zespołów ― od 28 kwietnia do 3 maja 2015 r. Prosimy o przesłanie swojego filmu (w terminie do 10 stycznia 2014 r.), nakręcenie filmu krótkometrażowego na miejscu, przywiezienie swojego instrumentu, przygotowanie jakiejś potrawy narodowej, opowiedzenie jednej ze swoich historii, lub podzielenie się z nami swoimi pomysłami.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w naszym programie w ramach festiwalu Tofifest, zapoznanie się z kilkoma filmami nakręconymi w atmosferze Mediawave i uczestnictwo w otwartej dyskusji po projekcjach.

Program 2014

Google Translate