X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Everything will be ok

Alles wird gut · reż. Patrick Vollrath
Austria, Niemcy 2015, 30’
Polska premiera

Pokazy

20.10, 16:30 · Od Nowa – nowa scena

Rozwiedziony ojciec odbiera swoją ośmioletnią córkę Leę. Wydaje się, że wszystko przebiegnie tak, jak co drugi weekend, gdy widzi się z ojcem, ale po pewnym czasie Lea zaczyna czuć, że coś jest nie tak. Tak rozpoczyna się brzemienna w skutki podróż.

Reżyser:Patrick Vollrath
Scenariusz:Patrick Vollrath
Zdjęcia:Sebastian Thaler
Montaż:Patrick Vollrath
Obsada:Simon Schwarz, Julia Pointner, Marion Rottenhofer, Daniel Keberle
Produkcja:Patrick Vollrath
Nagrody:MFF w Cannes / Cannes IFF – Nagroda Small Golden Rail / Small Golden Rail (2015); FEST New Directors/New Films Festival – Złoty Ryś / Silver Lynx (2015)

Patrick Vollrath urodził się w 1985 roku i wychowywał w małym miasteczku w środkowych Niemczech. W latach 2005–2008 odbył praktykę z dziedziny filmu i wideo w niemieckiej firmie ARRI Film & TV Services GmbH w Monachium. Swoją zawodową karierę rozpoczął jako montażysta. W 2008 roku rozpoczął studia licencjackie na kierunku reżyseria filmowa w Instytucie Filmowym na wiedeńskiej uczelni Universität für Musik und darstellende Kunst.

Program 2015

Google Translate