X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Atak paniki

Panic Attack · reż. Paweł Maślona
Polska 2017, 100’

25.10, 18:00 · CKK Jordanki

Kup lub zarezerwuj bilet

Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń radykalnie odmieniających ich życie.

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Reżyser:Paweł Maślona
Scenariusz:Paweł Maślona, Bartłomiej Kotschedoff, Aleksandra Pisula
Muzyka:Jimek
Zdjęcia:Cezary Stolecki
Montaż:Agnieszka Glińska
Obsada:Artur Żmijewski, Dorota Segda, Nicolas Bro, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki, Julia Wyszyńska
Producent:Jan Kwieciński
Produkcja:Akson Studio
Dystrybucja:Akson Dystrybucja
Nagrody:FF w Gdyni / Gdynia FF – Złote Lwy: Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca, Oficjalna Selekcja / Golden Lions: Best Supporting Actress, Official Selection (2017)

Paweł Maślona — reżyser, scenarzysta i montażysta. Jest absolwentem politologii, studiował także reżyserię na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Autor krótkometrażowych filmów fabularnych Tylko dla obłąkanych (2010) i Zaćmienie (2011). Jego film dyplomowy Magma (2013) został doceniony na licznych festiwalach, m.in. na Festiwalu Filmowym w Gdyni i MFF TOFIFEST w Toruniu.

Wybrana Filmografia

  • 2017 – Atak paniki / Panic Attack
  • 2013 – Magma (short)
  • 2011 – Zaćmienie / Eclipse (short)

Program 2017

Google Translate