X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Mój kraj

Across My Land · reż. Fiona Godivier
USA, Francja 2017, 16’

26.10, 21:00 · Kino Centrum

Kup lub zarezerwuj bilet

Arizona, 2016 rok. Amerykańska rodzina mieszka przy granicy z Meksykiem. Wieczorem, gdy matka ogląda z córką telewizję, ojciec i syn przygotowują broń i wybierają się na patrol wzdłuż muru granicznego. Po drodze spotkają nie tylko innych członków ochotniczej straży, ale także nielegalnych imigrantów.

Reżyser:Fiona Godivier
Scenariusz:Fiona Godivier, Thymaya Payne
Muzyka:Jackson
Zdjęcia:Kenton Drew Johnson
Montaż:Giulia Rodino
Obsada:Summer Phoenix, Timothy V. Murphy, Preston Bailey, Gaia Pedd
Producenci:Michael Tubbs, Adrian Salpeter, Liz Levine, Fiona Godivier
Nagrody:FF w Cannes / Cannes IFF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017); Krakowski FF / Krakow FF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017); MFFK w Palm Springs / Palm Springs ISF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017)

Fiona Godivier jest filmowcem o francusko-chilijskich korzeniach. Mieszka i pracuje w Paryżu i Los Angeles. Studiowała fotografię w International Center of Photography w Nowym Jorku, trójwymiarową animację komputerową w paryskim Studio Mercier, a potem zajęła się reżyserią teledysków oraz produkcji filmowych dotyczących mody.

Program 2017

Google Translate