X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zanim znikniemy

Sanpo suru shinryakusha · reż. Kiyoshi Kurosawa
Japonia 2017, 129’ · polska premiera

25.10, 15:00 · Cinema City – sala 6

Kup lub zarezerwuj bilet

Mężczyzna o imieniu Shinji najpierw znika bez śladu na kilka dni, a potem wraca w tajemniczych okolicznościach, ale nie jest już taki, jaki był. Jeszcze chwilę temu jego małżeństwo z Narumi się rozpadało, ale teraz Shinji jest o wiele spokojniejszy i milszy niż wcześniej, co jeszcze bardziej drażni żonę. Shinji ma teraz także nowy, dziwaczny nawyk spacerowania po okolicy i wciągania nieznajomych w głębokie i filozoficzne rozważania, które wydają się nie mieć żadnego konkretnego celu. Z kolei w innej części miasta dochodzi do brutalnego mordu na rodzinie. Niecodzienne okoliczności tego zabójstwa bada reporter Sakurai. W spokojnym dotąd mieście zaczyna panować złowieszcza aura, a Sakurai i Narumi próbują zrozumieć, co kryje się za rozkręcającą się spiralą chaosu...

Reżyser:Kiyoshi Kurosawa
Scenariusz:Kiyoshi Kurosawa, Sachiko Tanaka
Muzyka:Yusuke Hayashi
Zdjęcia:Akiko Ashizawa
Montaż:Koichi Takahashi
Obsada:Masami Nagasawa, Ryûhei Matsuda, Hiroki Hasegawa
Producenci:Yuji Ishida, Naoto Fujimura, Yumi Arakawa, Tomomi Takashima
Produkcja:Django Film, Nikkatsu
Dystrybucja:Kino Świat
Nagrody:MFF w Cannes / Cannes FF – Nominacja: Nagroda w sekcji Un Certain Regard / Nomination: Un Certain Regard Award (2017)

Program 2017

Google Translate