X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Życie wewnętrzne

Inner Life · reż. Marek Koterski
Polska 1986, 86’

27.10, 20:00 · Kino Centrum

Kup lub zarezerwuj bilet

„Ja” odczuwa chroniczną samotność i wrogość świata. Wszystko, co robi, nie ma żadnego znaczenia ani dla niego, ani dla innych. Jego najczęstszą reakcją jest agresja. Jedzie windą, by wyrzucić śmieci, idzie i wraca z pracy, je obiad, majsterkuje przy szafie, je kolację, pokrzykuje na żonę, wieczorem idzie na spacer, tzn. wsiada do samochodu i zapala papierosa... A w nocy, w marzeniach sennych, przeżywa erotyczne kontakty z sąsiadkami w miejscach, w których je najczęściej spotyka: w windzie, na korytarzu, na strychu.

Reżyser:Marek Koterski
Scenariusz:Marek Koterski
Zdjęcia:Jacek Bławut
Montaż:Mirosława Garlicka
Obsada:Jolanta Nowak, Maria Probosz, Joanna Sienkiewicz, Wojciech Wysocki, Bogusław Sobczuk
Produkcja:Studio Filmowe im. Karola Irzykowskiego
Nagrody:FF w Gdyni / Gdynia FF – Srebrne Lwy / Silver Lions (1987); Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” / “The Young and Cinema” Koszalin Debut FF – Wyróżnienie, Najlepsza Rola Męska, Najlepsza Rola Kobieca / Special Mention, Best Leading Actor, Best Leading Actress (1987)

Program 2017

Google Translate