X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Users

Users · reż. Jakub Piątek
Polska 2018, 29’

23.10, 15:00 · Cinema City — sala 6

Jedna noc. Przypadkowo spotykamy się na czacie. Algorytm łączy nas w parę. Szansa jak jeden do kilkudziesięciu tysięcy. Tu czas płynie trochę inaczej. Ciekawe ile można przeżyć w jedną noc? Podobno Internet to ostatnia strefa prawdziwej wolności. Jeśli wszystko wolno, to od czego zaczniemy?

Reżyser:Jakub Piątek
Scenariusz:Łukasz Czapski, Dobromir Dymecki, Jakub Piątek
Zdjęcia:Kate McCullough
Montaż:Urszula Klimek-Piątek
Obsada:Maja Pankiewicz, Dobromir Dymecki
Producenci:Jacek Bromski, Ewa Jastrzębska, Jerzy Kapuściński
Produkcja:Studio Munka ― Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Nagrody:FF w Gdyni / Gdynia FF – Nagroda Specjalna Jury / Jury Special Award (2018); Krakowski FF / Krakow FF – Wyróżnienie / Special Mention (2018); Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” w Koszalinie / “The Young and Cinema” Koszalin Debut FF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2018)

Jakub Piątek urodził się w 1985 roku. Studiował reżyserię filmową w łódzkiej Szkole Filmowej oraz kulturoznawstwo. Pracował jako reporter i animator kultury. Jego dokumentalny debiut Matka był pokazywany na ponad 50 międzynarodowych festiwalach i zdobył kilkanaście nagród.

Program 2018

Google Translate