X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Córka trenera

Coach’s Daughter, A · reż. Łukasz Grzegorzek
Polska 2018, 93’

22.10, 16:45 · Cinema City — sala 6

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17–letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest córeczką tatusia, jego oczkiem w głowie i wielką chlubą. Chciałby, aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Przez wiele lat byli tylko we dwoje, zawsze razem. Zmienia się to jednak, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski) — dobrze zapowiadający się zawodnik, którego zaczyna trenować Kornet. Dzięki chłopakowi Wiktoria otwiera się na nowe doznania: pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość... Cała trójka wyrusza rozklekotanym vanem w długą podróż, podczas której każde będzie chciało osiągnąć swój cel.

Córka trenera to pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi.

Reżyser:Łukasz Grzegorzek
Scenariusz:Krzysztof Umiński, Łukasz Grzegorzek
Muzyka:Błażej Kafarski
Zdjęcia:Weronika Bilska
Montaż:Maria Zuba
Obsada:Jacek Braciak, Karolina Bruchnicka, Agata Buzek, Piotr Żurawski, Bartłomiej Kowalski
Producent:Natalia Grzegorzek
Produkcja:Koskino
Dystrybucja:Akson Dystrybucja

Łukasz Grzegorzek urodził się w 1980 roku. Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobył kilka złotych medali na Mistrzostwach Polski w tenisie. Przez ostatnie 10 lat zajmował się tworzeniem telewizyjnych zwiastunów filmów, kasowych hitów i klasyków kina. Z tych doświadczeń pochodzi jego wiedza na temat reżyserii. Jego pełnometrażowym debiutem był film Kamper.

Filmografia:

  • 2018 – Córka trenera / A Coach’s Daughter
  • 2016 – Kamper

Program 2018

Google Translate