X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Summer and All the Rest, The

L’été et tout le reste · reż. Sven Bresser
Holandia 2018, 18’

24.10, 15:00 · Kino Centrum

Gdy lato się kończy, ostatnie promy z turystami na pokładzie odpływają, a większość znajomych Marca-Antoine’a przenosi się na stały ląd, by tam studiować lub pracować, on i jego przyjaciel Mickael zostają na wyludnionej wyspie. Mickael chce ją jednak opuścić i ma w związku z tym wiele planów. Ale czy Marc-Antoine jest w stanie odejść od ustalonego porządku swojego życia?

Reżyser:Sven Bresser
Scenariusz:Sven Bresser
Muzyka:Tess van der Velde
Zdjęcia:Sam du Pon
Montaż:Lot Rossmark
Obsada:Mickael Danguis Fasolo, Marc Antoine Innocenti
Producenci:Steven Rubinstein Malamud, Marc Bary
Produkcja:Ijswater Films
Nagrody:FF w Wenecji / Venice FF – nominacja / nomination: Venice Horizons Award (2018); MFF w Toronto / TIFF – oficjalna selekcja / official selection (2018)

Sven Bresser, urodzony w 1992 roku, jest reżyserem mieszkającym w Amsterdamie. W 2016 roku ukończył z wyróżnieniem HKU University of the Arts Utrecht, realizując film krótkometrażowy Cavello. L’été et tout le reste, jego pierwszy krótki metraż po ukończeniu szkoły, miał swoją premierę na 75. MFF w Wenecji.

Program 2019

Google Translate