X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Marcel

Marcel · reż. Marcin Mikulski
Polska 2019, 26’

22.10, 20:15 · Kino Centrum

Marcel to człowiek, na którego nikt nie zwraca uwagi. Kanar w autobusie nie sprawdza mu biletu, szef w pracy zapomina o nim, rozdzielając obowiązki, a zakochani namiętnie całują się przy nim w windzie. Wiedzie błogie życie pozbawione obowiązków. Jego idealny świat rozpada się jak domek z kart, gdy pewnego ranka ratuje sąsiadkę przed samobójczym skokiem z dachu…

Reżyser:Marcin Mikulski
Scenariusz:Marcin Mikulski
Muzyka:Maks Mikulski, Piotr Kołodyński
Zdjęcia:Maciej Twardowski
Montaż:Ireneusz Grzyb
Obsada:Piotr Żurawski, Marta Ścisłowicz
Produkcja:Studio Munka SFP
Nagrody:Festiwal „Lato z Muzami” w Nowogardzie – Grand Prix (2019) / Summer with Muses Festival in Nowogard – Grand Prix (2019)

Marcin Mikulski to absolwent Szkoły Wajdy i Scuola Internazionale Cinema e Televisione w rzymskim Cinecitta. Jest autorem filmów krótkometrażowych, reklam i teledysków. Do tej pory zrealizował dwa autorskie shorty: He War oraz Leon i Barbara.

Program 2019

Google Translate