X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Roadkill

Roadkill · reż. Leszek Mozga
Wielka Brytania 2019, 8’

25.10, 17:20 · Kino Centrum

Roadkill to thriller zrealizowany techniką animacji poklatkowej. W świecie, w którym jelenie są dominującym gatunkiem, jeden z samców alfa wybiera się na wieczorną przejażdżkę i ma niefortunny wypadek samochodowy. Animacja.

Reżyser:Leszek Mozga
Scenariusz:Leszek Mozga
Muzyka:Marshall Smith
Montaż:Leszek Mozga
Animacja:Leszek Mozga
Obsada:Anna Mason, Leszek Mozga, Alicja Mozga
Producent:Leszek Mozga
Nagrody:FF w Cannes / Cannes FF – nominacja: Nagroda Cinefondation / nomination: Cinefondation Award (2019); Warszawski FF / Warsaw FF – oficjalna selekcja / official selection (2019)

Leszek Mozga urodził się w 1983 roku w Łodzi. W 2015 roku przeniósł się do Londynu, gdzie przez kilka lat pracował jako animator i projektant graficzny. W 2019 roku ukończył studia magisterskie w zakresie animacji w London College of Communication. Obecnie mieszka w południowym Londynie, gdzie zaczął pracę nad kolejnym filmem o roboczym tytule Don't Weather the Storm.

Program 2019

Google Translate