X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zapytania ofertowe

Toruń, dnia 16 maja 2018 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu jednogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w obrębie Starego Miasta w Toruniu lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu, w ramach organizacji 16. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu jednogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w obrębie Starego Miasta w Toruniu lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu, w ramach organizacji 16. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferty prosimy przesyłać na adres e-mailowy: contact@tofifest.pl do dnia 25.05.2018 r. do godz. 10:00. Oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z Załącznikiem nr 1 — Formularz ofertowy. Poniżej szczegóły powyższego zapytania:

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 15 maja 2018 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na przewóz gości 16. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na przewóz gości 16. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub dostarczona osobiście do siedziby Fundacji Biuro Kultury (ul. Św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń) nie później niż do dnia 24.05.2018 r. do godz. 10:00. Ponadto oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z Załącznikiem nr 1 — Formularz ofertowy. Poniżej szczegóły powyższego zapytania:

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest