X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Plakat Tofifest 2011

Miło nam zaprezentować plakat 9.edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. W tym roku wybrany został projekt młodej obiecującej artystki Matyldy Mazur. Po wyciskaniu i krojeniu filmowej pomarańczy na oficjalnych plakatach, w tym roku będziemy obierać kino do granic możliwości…

Matylda Mazur

Zajmuje się wszelkiego rodzaju projektowaniem graficznym, grafiką komputerową, ilustracją i animacją, także na potrzeby VJ-ingu. W 2007 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom (autorską animację „Dwie historie”) na specjalizacji Plastyka Intermedialna Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Od pierwszego roku studiów realizowała różnego rodzaju projekty graficzne i multimedialne jako freelancerka (niektóre z nich dostępne są na stronie www.myspace.com/ematylda), a obecnie powołuje do życia własną firmę graficzno-designerską Yoyo Design. Będzie to sklep internetowy i studio graficzne w jednym. Strona firmy www.yoyo-design.com jest w trakcie realizacji, ale już w tej chwili można podejrzeć pierwsze projekty na www.facebook.com/yoyo.design.studio. Projekt oprawy graficznej tegorocznej edycji Tofifestu jest pierwszą realizacją firmy Yoyo Design.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest