X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Debata: Ściągam, bo lubię

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie ściąga filmów z internetu? Czy są jeszcze ludzie oglądający kino wyłącznie z legalnych źródeł? To pytania, jakie postawimy sobie podczas debaty „Ściągam bo lubię”. W jej trakcie padnie także wiele innych pytań: „czy ściąganie jest etyczne?”, „jakie mogą być konsekwencje ściągania?”, „czy akcje promujące legalne źródła mają sens?”.

W debacie wezmą udział goście Tofifest. Dwójka jurorów – krytyk i filmoznawca Tomasz Raczek oraz krytyk Piotr Kletowski. Będą też Maria Świetlik reprezentująca Fundację Nowoczesna Polska popierającą w pełni bezpłatny dostęp do kultury w sieci, Kinga Jakubowska z Legalnej Kultury walczącej z kolei o powstrzymanie pobierania filmów z internetu oraz krytyk i dziennikarz filmowy Rafał Pawłowski. Spotkanie poprowadzi Jarosław Jaworski z Tofifest.

Bardzo serdecznie zapraszamy samych użytkowników sieci – i tych ściągających, i tych uważających ściąganie za niemoralne. Czy zrezygnujemy z kin na rzecz mocnego łącza internetowego? Porozmawiajmy o tym.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest