X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Ulrich Seidl dzisiaj od 18.00 — zapraszamy!

Ulrich Seidl, gość tegorocznej, 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, zostanie uhonorowany dzisiaj specjalnym Złotym Aniołem za niepokorność twórczą.

Wieczór z austriackim „mistrzem dyskomfortu” rozpocznie — o godzinie 18.00 na nowej scenie Centrum Festiwalowego w ACKiS „Od Nowa” — pokaz jego filmu „Raj: Miłość”. Po projekcji, o godzinie 20.10, reżyser odbierze specjalnego Złotego Anioła za niepokorność twórczą oraz razem z występującą w filmie aktorką, Margarete Tiesel, weźmie udział w spotkaniu z publicznością (wstęp wolny). Zapraszamy!

* * *

Przypominamy również, że w sobotę o godzinie 18.00 w Kinie Centrum odbędzie się spotkanie mistrzowskie z Ulrichem Seidlem zatytułowane „Anatomia kina – od scenariusza po reżyserię”. Wstęp na masterclass także będzie wolny.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest