X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Mistress America kupiona przed Sundance

Nowy film Noah Baumbach Mistress America został kupiony przez wielką firmę dystrybucyjną Fox Searchlight, jeszcze przed premierowym pokazem na festiwalu w Sundance. To kolejny sukces reżysera, który niedługo wprowadzi do kin film While We're Young.

"Wyrazisty i osobisty języka kina oraz znakomite poczucie humoru Noah są idealnie zgodne z naszymi celami"
- powiedzieli szefowie Searchlight Nancy Utley i Stephen Gilula po zakupie filmu. Mistress America to nowe dzieło znanego nam z Frances Ha (konkurs On Air Tofifest 2013) duetu Noah i Grety Gerwig. W tym kameralnym filmie poznajemy historię dziewczyny z college'u (Lola Kirke), która przybyła właśnie do Nowego Jorku. Od samotności i skomplikowanych przygód emocjonalnych ratuje ją kuzynka (Gerwig), która mieszka na słynnym Times Square. Warto dodać, że scenariusz napisali wspólnie Baumbach i Gerwig.

To nie koniec sukcesów Baumbacha. Niedługo w kinach zagości jego komedia While We're Young Film zadebiutował na Toronto International Film Festival 2014 i wejdzie do amerykańskich kin w marcu 2015. Film opowiada o sfrustrowanym małżeństwie w średnim wieku, które spotyka drugą parę, totalnie wylozuowanych i odlecianych młodych ludzi, co zmienia ich życie. W rolach głównych Ben Stiller, Naomi Watts, Amanda Seyfried, Charles Grodin, Ad-Rock z Beastie Boys.

Baumbach pracuje też nad pewną tajemnicą. Mediom oficjalnie nie podano bowiem żadnych szczegółów nie posiadającego jeszcze tytułu, projektu Baumbacha i Jake Paltrow'a. Wiemy tylko, że będzie filmem dokumentalnym.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest