X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zabójstwo, którego nie udowodnisz. Linda wraca na ekran.

- Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz - tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran.

Ruszyły zdjęcia do drugiej części kultowego filmu Patryka Vegi pt. Pitbull. Nowa część będzie zatytułowana Pitbull. Nowe porządki". Reżyser w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. Pitbull. Nowe porządki, to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.
W filmie Vegi, Pitbull rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu "Gangu obcinaczy palców", odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

Pierwsza część Pitbulla swoją premierę miała w 2005 roku. W rolach głównych pojawili się Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Krzysztof Stroiński, Janusz Gajos oraz Rafał Mohr. Produkcja wywoływała kontrowersje, ale do świadomości masowego widza przedostała się wraz ze startem w rozszerzonej, serialowej wersji. Na potrzeby serialu Patryk Vega dokręcił kilka nowych scen, a tytuł okazał się tak dużym sukcesem, że Telewizja Polska zdecydowała się na zamówienie drugiego sezonu, który przez widzów został równie ciepło przyjęty, a nowi bohaterowie wykreowani przez Pawła Królikowskiego oraz Romę Gąsiorowską okazali się obsadowym strzałem w dziesiątkę. Serialowy Pitbull doczekał się trzech sezonów, z czego ostatni emitowano w 2008 roku.

Na planie pracują również:  znany fanom Pitbulla "Gebels" (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i "Barszczyk" (Michał Kula), a także gwiazda serialu Służby specjalne Krzysztof Czeczot. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, znana z „Galerianek” Anna Karczmarczyk, Beata Kawka i Julia Pogrebińska. W roli "Majami" widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

Pitbull. Nowe porządki już od stycznia 2016 w kinach.

Foto: Andrzej Bołdaniuk

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest