X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Dorociński w thillerze Pakt

W lipcu zakończyły się zdjęcia do nowego polskiego serialu HBO pt. Pakt. W roli głównej występuje Marcin Dorociński. Reżyserem serialu jest Marek Lechki.

Serial Pakt to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa.

Pakt to pełna intensywnych emocji filmowa opowieść o ludziach mojego pokolenia, którzy rozpoczęli swoje dorosłe życie w latach dziewięćdziesiątych. Osadzona we współczesnej, tętniącej życiem Warszawie, jest dla mnie także próbą spojrzenia wstecz, co przyniosła nam transformacja 1989 roku – mówi Marek Lechki, reżyser serialu.

Producentami serialu ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producent nadzorujący HBO Europe – Jonathan Young. Produkcja powstała na bazie norweskiego serialu Mammon.

Marek Lechki w 2011 otrzymał Nagrodę Główną Tofifest "Złotego Anioła" w konkursie "On Air", za Erratum.

Premiera serialu w HBO planowana jest na jesień tego roku.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest