X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Konkurs „Moje przygody z Lassem i Mają” z Wydawnictwem Zakamarki

Zapraszamy najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie „Moje przygody z Lassem i Mają”, zorganizowanym we współpracy z Wydawnictwem Zakamarki. Wystarczy stworzyć dowolną pracę — np. kolaż, rysunek, rzeźbę lub opowiadanie — oraz dostarczyć ją do 25 października do Centrum Festiwalowego w ACKiS „Od Nowa”. Na autorów najciekawszych prac czekają książki!

1. Organizator i przedmiot konkursu

Organizatorem konkursu „Moje przygody z Lassem i Mają” (zwanego dalej Konkursem) jest FUNDACJA BIURO KULTURY, z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 2a/2 w Toruniu, 87-100, KRS 0000256070, NIP 9562172917, REGON 340168325 (zwana dalej Organizatorem). Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Zakamarki (zwane dalej Partnerem). Konkurs jest wydarzeniem uzupełniającym ofertę edukacyjną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest (zwanym dalej Festiwalem).

2. Formuła konkursu

Konkurs ma charakter otwarty, jednoetapowy oraz ogólnopolski.

3. Warunki uczestnictwa w konkursie

 1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci do 12. roku życia.
 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest stworzenie pracy (dowolną techniką: kolaż, rysunek, rzeźba, opowiadanie). Gotowe prace należy dostarczyć do Biura Akredytacji Festiwalu, które ma swą siedzibę w Centrum Festiwalowym — AKCiS Od Nowa ul. Gagarina 37A, 87-100 Toruń.
 3. Zgłoszenia
  1. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.
  2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz członkowie Komisji Konkursowej, a także członkowie najbliższych rodzin.

4. Cel konkursu

Celem konkursu jest wytypowanie najciekawszych prac, które zostaną opublikowane na stronach Organizatora oraz nagrodzone nagrodami książkowymi, ufundowanymi przez Partnera konkursu. Dodatkowo najlepsze prace będą towarzyszyć działaniom edukacyjnym i promocyjnym Organizatora konkursu.

5. Miejsce, termin i forma składania prac konkursowych

Prace należy dostarczyć do Biura Akredytacji Festiwalu, w Centrum Festiwalowym AKCiS Od Nowa, ul. Gagarina 37A, 87-100 Toruń; w terminie do 25 października 2015 roku. Do prac należy dostarczyć następujące informacje o uczestniku: imię i nazwisko, wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna, adres korespondencyjny, pod który zostaną wysłane nagrody oraz adres mailowy i telefon opiekuna.

6. Ocena prac

 1. Prace zostaną ocenione przez specjalną Komisję Konkursową w składzie: przedstawiciel Organizatora konkursu, animator kultury, psycholog.
 2. Organizator nie zwraca uczestnikom prac konkursowych.
 3. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronach Organizatora oraz nagrodzone nagrodami książkowymi, ufundowanymi przez Partnera konkursu, mogą one zostać również wykorzystane w działaniach promocyjnych i edukacyjnych Organizatora.
 4. Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej na stronach www.tofifest.pl oraz www.facebook.com/tofifest do dnia 2 listopada 2015 roku.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia i nazwiska laureatów konkursu.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest