X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zapraszamy na niedzielną debatę!

Zapraszamy na niedzielną (25 października 2015 roku) debatę 13. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filowego Tofifest. Wstęp wolny.

Tym razem projekcja jednego z klasyków kina sci-fi stanie się pretekstem do dyskusji o tym, jak będzie wyglądała przyszłość kina. Po seansie filmu „Tron” Stevena Lisbergera wspólnie zastanowimy się nad nowymi formami odbioru i modelem współczesnego widza. Czy zrezygnujemy z tradycyjnego oglądania filmów na rzecz bardziej osobistego ich przeżywania w dowolnym miejscu i czasie? Jak rozwój Internetu wpłynie na dystrybucję filmową? Czym jest technologia VR? Na te oraz inne pytania spróbujemy odpowiedzieć razem z gośćmi: Wiesławem Kotem — publicystą, Maciejem Zasadą — założycielem Le Polish Bureau, polskiego oddziału interaktywnej firmy produkcyjnej UNIT9 oraz Pawłem Surgielem — założyciel i CEO Bivrost – VR Video Technologies.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest