X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Reżyser z konkursu Tofifest kręci film z Tomem Waitsem

Reżyser konkursowego filmu Tofifest 2015 reżyseruje film z Tomem Waitsem. Muzyk wcieli się w postać... księdza w serialu "Citizen", emitowanym w sieci Hulu. Reżyseruje go Alfonso Gomez-Rejon, autor filmu "Earl i ja, i umierająca dziewczyna".

Bohater, w którego wcieli się Tom Waits, to ojciec Cesar. Niebyle jaki ksiądż, bo ze swojego kościoła w Los Angeles będzie dowodzić półlegalną, czyniącą dobro partyzantką. Miasto ma być ukazane w konwencji realizmu magicznego.

Martin Scorsese in Conversation with Me and Earl and the Dying Girl Director Alfonso Gomez-Rejon

Reżyserem pilotowego odcinka "Citizen" jest Alfonso Gomez-Rejon. Ma on na koncie laury festiwalu Sundance 2015 - film "Earl i ja, i umierająca dziewczyna" nagrodziło zarówno jury, jak i widzowie. Gomez-Rejon jest również współproducentem wykonawczym całej serii "Citizen".

Meet The Artist '15: Alfonso Gomez-Rejon - Sundance Film Festival

To pierwsza rola Toma Waitsa od czasu "Siedmiu psychopatów" (2012). Wcześniej można było go zobaczyć na ekranie m.in. w "Poza prawem", "Cotton Club" i "Księdze ocalenia". Grał też sam siebie w "Kawie i papierosach".

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest