X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Dyrektor Tofifest, Kafka Jaworska, gościem Forum Gospodarczego Welconomy Forum 2017

Miła wiadomość, szefowa i twórczyni festiwalu Tofifest będzie panelistką Forum Gospodarczego Welconomy, które zaczyna się jutro w Toruniu. Rozmawiała będzie oczywiscie o roli kobiet w biznesie. Wśród uczestników Forum znaleźli się tez premier Jerzy Buzek czy minister Jarosław Gowin.

Dyrektorka Tofifest (na fot. powyżej) będzie uczesniczyła w debacie "Kobieta w biznesie we współczesnym świecie", jako jedyna przedstawicielka świata kultury.

Debatę poprowadzi Kinga Chalecka, prezes Stowarzyszenia Kobiece Forum Biznesu. Poza Kafką Jaworską w dyskusji udział wezmą m. in. twórczyni marki Positivemind, Joanna Cieślak-Ospalska, redaktorka naczelna miesięcznika „Miasta Kobiet” Lucyna Tataruch, czy dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy dr Magdalena Zubiel – Kasprowicz.

Panel z udziałem Kafki Jaworskiej odbędzie się pierwszego dnia Welconomy Forum, w poniedziałek, 13 marca w centrum kongresowym Hotelu Copernicus w Toruniu.

To już 24. Forum Welconomy. Do dyskusji w kilkudziesięciu panelach tematycznych zaproszono blisko 300 polityków, ludzi swiata biznesu, gospodarki i kultury. Wśród nich znajdą się takie osobistości jak prof. dr hab. Jerzy Buzek - przewodniczący Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Europejskiego, premier RP w latach 1997-2001 i Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012, Krzysztof Pietraszkiewicz - prezes Związku Banków Polskich, minister Edukacji - Jarosław Gowin, minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztof Jurgiel.

Forum organizuje Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”, założone w 2000 roku. Forum i stowarzyszenie otrzymały nagrody "Ambasador Kongresów Polskich” (2012), „Złoty Laur Super Biznesu 2015”, nagroda Miesięcznika „Polish Market” „Perła Polskiej Gospodarki” i Ambasador Polskiej Gospodarki z rąk kapituły Światowego Kongresu Klastrów.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest