X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Hardkor Disko

Hardkor Disko · reż. Krzysztof Skonieczny
Polska 2014, 87’

Pokazy

20.10, 15:15 · Kino Centrum

Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia…

Reżyser:Krzysztof Skonieczny
Scenariusz:Krzysztof Skonieczny, Robert Bolesto
Muzyka:Krzysztof Skonieczny
Zdjęcia:Kacper Fertacz
Montaż:Sebastian Mialik
Animacja:Marcin Kowalczyk, Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska, Janusz Chabior, Agnieszka Głowacka
Produkcja:Krzysztof Skonieczny
Dystrybucja:Gutek Film
Nagrody:Gdynia Film Festival – udział w konkursie głównym / Included in the main competition (2014)

Krzysztof Skonieczny (ur. 1983 r.) — studiował historię sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończył z wyróżnieniem Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest aktorem teatralnym i filmowym, niezależnym reżyserem, scenarzystą, twórcą i producentem teledysków, performerem, założycielem i twórcą konglomeratu artystycznego głębokiOFF, współtwórcą Stowarzyszenia Twórców Sztuk Wszelkich im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie. Zainteresowany jest interdyscyplinarnym podejściem do sztuki. Jest laureat wyróżnień w różnych dziedzinach.

Filmografia:

  • 2014 – Hardkor Disko

Program 2014

Google Translate