X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Inbetween

Daheim und Dazwischen · reż. Jannis Lenz
Austria 2014, 24’
Polska premiera

Pokazy

21.10, 20:45 · Kino Centrum

Po wielu latach spędzonych na emigracji w innym kraju, Max (28 l.) wraca do domu rodzinnego, aby wziąć udział w przyjęciu urodzinowym swojego ojca. Rozdarty pomiędzy dwoma miejscami spotyka się ponownie z przyjaciółmi z dzieciństwa, aby spędzić z nimi noc — tak jak zwykli to kiedyś robić. Koniec nocy jest jednocześnie końcem tej opowieści, w której każdy z bohaterów musi zdać sobie sprawę, że próbuje uchwycić uczucie istniejące wyłącznie w jego pamięci.

Reżyser:Jannis Lenz
Scenariusz:Jannis Lenz
Muzyka:Louie Fischer
Zdjęcia:Jakob Fuhr
Montaż:Alexander Rauscher
Obsada:Felix von Bredow, Seppi Scholler, Clemens Berndorff, Cordula Engeljehringer
Produkcja:Stephan Podest

Jannis Lenz urodził się w 1983 r. w Stuttgarcie. Zaczął od pracy przy produkcji filmów, jako montażysta i asystent kamerzysty, a następnie przeniósł się do Wiednia, gdzie podjął studia z dziedziny filmu i teatru oraz nauk o mediach, a także pracował na kilku planach filmowych oraz w teatrach. Od 2010 r. studiuje na kierunku reżyserii na akademii filmowej University of Music and Performing Arts w Wiedniu.

Program 2014

Google Translate