X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Fragmenty

Fragments · reż. Aga Woszczyńska
Polska 2014, 25’

Pokazy

20.10, 13:00 · Kino Centrum

Fragmenty to zbiór luźno powiązanych ze sobą scen o rozpadzie związku, rozpadzie świata, którego główna bohaterka kurczowo się trzyma. Anna i jej partner wiodą wygodne życie, mają dobrze płatną pracę i chodzą do drogich restauracji, uprawiają intensywny seks i poranny jogging. Jednak mieszczański styl życia, monotonia, z której nie widać wyjścia, powodują, że Anna gnije od środka.

Reżyser:Aga Woszczyńska
Scenariusz:Aga Woszczyńska
Zdjęcia:Bartosz Świniarski
Montaż:Wojciech Rawecki jr.
Obsada:Agnieszka Żulewska, Dobromir Dymecki
Produkcja:PWSFTviT w Łodzi
Nagrody:MFF w Cannes / Cannes FF – Quinzaine des Realisateurs (Directors Fortnight) (2014); Łodzią po Wiśle – Grand Prix, Nagroda za Zdjęcia / Grand Prix, Award for Cinematography (2014)

Aga Woszczyńska — reżyser, scenarzysta i antropolog. Ukończyła Stosowane Nauki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydział Reżyserii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Obecnie przygotowuje swój pełnometrażowy debiut dokumentalny oraz rozwija projekt fabularny.

Program 2014

Google Translate