X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Gregory Go Boom

Gregory Go Boom · reż. Janicza Bravo
USA 2013, 18’
Polska premiera

Pokazy

20.10, 19:00 · Od Nowa – duża scena

Mężczyzna dotknięty paraplegią opuszcza dom, aby zacząć samodzielne życie. Gregory mieszka ze swoją siostrą Rose, ale chciałby zamieszkać ze swoim bratem Tomem. Sęk w tym, że Tom nie ma dla niego pokoju. Gregory umawia się na trzy randki w ciemno. Każda z nich kończy się właściwie źle. Ostatnia z dziewczyn, z którą się umówił, odprowadza go do domu. W efekcie mężczyzna czuje się odrzucony.

Reżyser:Janicza Bravo
Scenariusz:Janicza Bravo
Muzyka:Heather Christian
Zdjęcia:Christian Sprenger
Montaż:CineBravo
Obsada:Michael Cera, Sarah Burns, Brett Gelman, Anna Rose Hopkins
Produkcja:Doug DeLuca, Daniel Kellson, Mickey Meyer
Nagrody:MFF Sundance / Sundance FF – Nagroda jury w kategorii U.S. Fiction / Jury Award U.S. Fiction (2013)

Janicza Bravo dorastała w bazie wojskowej w Panama City (Panama). Prawie dwadzieścia lat temu wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka w Los Angeles robiąc karierę jako filmowiec. Jej ostatnie dokonanie to przygotowanie prezentacji „25 New Faces of Film” dla magazynu „Filmmaker Magazine”. Studiowała reżyserię i projektowanie teatralne na Uniwersytecie Nowojorskim.

Program 2014

Google Translate