X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Lighthouse Woman, The

Jenata ot fara · reż. Ana Kitanova
Bułgaria 2014, 22’

Pokazy

19.10, 19:30 · Kino Centrum

Eddie dowiaduje się, że jest adoptowanym dzieckiem i zaczyna badać okoliczności tajemniczej śmierci swojej matki, która popełniła samobójstwo, skacząc ze szczytu latarni morskiej. Na podstawie dostępnych poszlak Eddie nabiera podejrzeń, że matka została w rzeczywistości zamordowana. Spędzanie czasu w latarni morskiej daje Eddiemu możliwość spojrzenia na własną przeszłość i powiązania ze sobą poszczególnych elementów układanki, co doprowadza go do odkrycia prawdy.

Reżyser:Ana Kitanova
Scenariusz:Yassen Vassilev, Ana Kitanova
Muzyka:George Strezov
Zdjęcia:Veselin Apostolov
Montaż:Bohos Topakbashian
Obsada:Ovanes Torosyan, Snejina Petrova, Lyubov Lyubcheva, Velizar Binev, Tigran Torosyan, Ana Valchanova
Produkcja:Stefan Kitanov

Ana Kitanova urodziła się w 1988 roku w Sofii. W 2013 roku ukończyła reżyserię filmową i telewizyjną w Narodowej Akademii Sztuki Filmu i Teatru (NATFA) w Sofii. W czasie studiów brała udział w różnych międzynarodowych warsztatach i programach szkoleniowych. Ana pracowała jako reżyser, asystent reżysera i scenarzystka.

Program 2014

Google Translate