X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Sequence

Sequence · reż. Carles Torrens
USA, Hiszpania 2013, 20’

Pokazy

22.10, 13:30 · Kino Centrum

Sequence to historia Billy’ego, zupełnie zwyczajnego chłopaka, którego życie wywraca się do góry nogami dosłownie w ciągu jednej nocy, gdy budząc się pewnego ranka dociera do niego, że tej nocy śnił o nim dosłownie cały świat. Jakby tego było mało chodzą pogłoski, że ten sen był na tyle traumatyczny, aby uciekła od niego dziewczyna, został zwolniony z pracy, a jego spotkania z przypadkowymi ludźmi stawały się coraz bardziej gwałtowne. Czy Billy przetrwa najdziwniejszy i najbardziej dziki dzień swojego mizernego życia?

Reżyser:Carles Torrens
Scenariusz:Carles Torrens
Muzyka:Zacarias M. de la Riva
Zdjęcia:Kyle Klütz
Montaż:Andrew Coutts
Obsada:Joe Hursley, Emma Fitzpatrick, Ronnie Gene Blevins, Jayne Taini, Rubén Garfias, Richard Chagoury
Produkcja:Fortress Features, Katella Films
Nagrody:FFK w Los Angeles / LA Shorts Fest – Nagroda dla najlepszego filmu festiwalu / Best of the Fest Award (2013); FFK w Clermont-Ferrand / Clermont Ferrand Short FF – Nagroda Canal+ / Canal+ Award (2014)

Carles Torrens urodził się w 1984 r. w Barcelonie, gdzie mieszkał aż do 18 roku życia. Później wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby uzyskać dyplom z dziedziny filmu. Zaowocowało to ukończeniem Chapman University i nakręceniem dwóch nagradzanych filmów krótkometrażowych: Coming to Town (2006) i Delaney (2007).

Program 2014

Google Translate