X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

De Smet

De Smet · reż. Wim Geudens, Thomas Baerten
Belgia 2014, 14’
Polska premiera

Pokazy

22.10, 18:30 · Od Nowa – duża scena

Bracia „De Smet” stworzyli system umożliwiający im maksymalnie wygodne życie jako singlom. Ta synergia rozsypuje się jednak niczym domek z kart, gdy na ich ulicę wprowadza się nowa kobieta.

Reżyser:Wim Geudens, Thomas Baerten
Scenariusz:Wim Geudens, Thomas Baerten
Muzyka:Ruben Debusschere
Zdjęcia:Emanuel Vanderjeugd
Montaż:Thijs Van Nuffel
Obsada:Tom Audenaert, Sven De Ridder, Stefaan Degand, Jessica Zeylmaker
Produkcja:David Deprez, Elbe Stevens
Nagrody:Festiwal filmów krótkometrażowych w Clermont-Ferrand / Clermont-Ferrand ISFF – Nagroda Canal+ / Canal+ Award (2015); MFF w Aubange / Aubagne IFF – Nagroda publiczności / Audience Award (2015)

Wim Geudens (ur. w 1986 r.) to belgijski reżyser i autor scenariuszy. W czasie nauki na akademii filmowej udało mu się stworzyć dwa ciekawe filmy krótkometrażowe (Beats of Love, Robbie Rocket).
Thomas Baerten (ur. w 1988 r.) urodził się i wychował w Bilzen. W czasie studiów magisterskich studiował reżyserię, montaż i produkcję filmową. De Smet to owoc pierwszej współpracy pomiędzy Thomasem i Wimem.

Program 2015

Google Translate