X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

We Will Stay in Touch about It

We Will Stay in Touch about It · reż. Jan Zabeil
Niemcy 2015, 8’
Polska premiera

Pokazy

22.10, 18:30 · Od Nowa – duża scena

Mężczyzna jedzie przez opustoszały krajobraz. Niespodziewanie jego samochód uderza w człowieka i poważnie go rani, a być może nawet zabija. Kierowca szuka ciała poszkodowanego, ale nie może go znaleźć. Musi przyjąć do wiadomości, że zniknęło. Zamiast ciała znajduje krew na uszkodzonej szybie przedniej...

Reżyser:Jan Zabeil
Scenariusz:Jan Zabeil
Zdjęcia:Jan Zabeil
Montaż:Florian Miosge
Obsada:Alexander Fehling
Produkcja:Jan Zabeil, Alexander Fehling, Benny Drechsel
Nagrody:Filmfest Dresden / Dresden FF – Złoty jeździec: Najlepsza fabuła krótkometrażowa – Konkurs krajowy / Golden Horseman: Best Short Fiction Film – National Competition (2015)

Jan Zabeil urodził się w 1981 r. w Berlinie. W latch 2003–2009 studiował na kierunku operatorskim na poczdamskim Uniwersystecie Filmu i Telewizji im. Konrada Wolfa. Jako reżyser zadebiutował filmem pełnometrażowym pod tytułem The River Used To Be A Man, który wygrał kilka nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych.

Program 2015

Google Translate