X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Wolontariat

Zapraszamy wszystkich pozytywnie nastawionych, komunikatywnych, pracowitych oraz odpowiedzialnych na wolontariat podczas tegorocznego 22. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze.

Jak zostać wolontariuszem?

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany wolontariatem podczas 22. edycji MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze, wypełnij formularz aktywny do 5 czerwca 2024 roku. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą koordynator wolontariatu, w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zakwalifikowane zostaną zaproszone na spotkanie organizacyjne. Przypominamy, że wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z przyjęciem na wolontariat.

Kogo poszukujemy?

Formularz zgłoszenia na wolontariat

Jakie korzyści płyną z pracy wolontariackiej?

Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu. Korzyści jakie płyną z wolontariatu to współtworzenie wydarzenia filmowego na skalę międzynarodową, możliwość poznania ciekawych ludzi tworzących kino w szerokim tego słowa znaczeniu, zdobycie umiejętności pracy w zespole. Podczas MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze wolontariusz ma okazję skorzystać z działań festiwalu tj. spotkań z gośćmi festiwalu oraz czerpać naukę od doświadczonych pracowników. Na koniec wolontariusz otrzymuje zaświadczenie o udziale.

Czy organizator zapewnia ubezpieczenie, dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie wolontariusza?

Organizator zapewnia ubezpieczenie. Koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia wolontariusz pokrywa we własnym zakresie.

Jak można otrzymać zaświadczenie o odbytym wolontariacie?

Każdy wolontariusz pomagający przy festiwalu otrzyma dokument poświadczający jego pracę. Wspomniane zaświadczenie można otrzymać także w wersji anglojęzycznej — prosimy o adnotację w miejscu przewidzianym na uwagi dodatkowe.

Jeśli lubisz uczyć się nowego, spędzać czas w kreatywnym towarzystwie to właśnie wolontariat na MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze jest dla Ciebie! Co roku wyjątkowi goście festiwalu, ciekawe filmy i zgrana ekipa zapewniają niezapomniany czas. Wszelkie pytania kieruj pod adres wolontariat@tofifest.pl lub numer telefonu 668 994 915 (Marta Ryhanycz).

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest