X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Archiwalne zapytania ofertowe — 2017 rok

Toruń, dnia 29 września 2017 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na usługę polegającą na przygotowaniu polskiej i angielskiej wersji napisów oraz ich wyświetleniu z wykorzystaniem sprzętu i oprogramowania Wykonawcy podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na usługę polegającą na przygotowaniu polskiej i angielskiej wersji napisów oraz ich wyświetleniu z wykorzystaniem sprzętu i oprogramowania Wykonawcy podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który odbędzie się w Toruniu, w terminie 21–29.10.2017 r., w ramach projektu pn.: „15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020.

Oferta powinna być przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub drogą pocztową na adres Fundacji Biuro Kultury (ul. św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń), nie później niż do dnia 10.10.2017 r. do godz. 12.00. Ponadto oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z załącznikiem nr 1 Formularz ofertowy i posiadać dołączony załącznik numer 2. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy
  3. Wykaz wykonanych usług

Toruń, dnia 16 sierpnia 2017 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na przewóz gości 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na przewóz gości 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być przesłana na adres poczty elektronicznej: nachu@tofifest.pl lub dostarczona osobiście do siedziby Fundacji Biuro Kultury (ul. Św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń) nie później niż do dnia 28.08.2017 r. do godz. 12:00. Ponadto oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z załącznikiem nr 1 Formularz ofertowy. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 1 sierpnia 2017 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu czterogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w obrębie Starego Miasta w Toruniu lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu, w ramach organizacji 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu czterogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w obrębie Starego Miasta w Toruniu lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu, w ramach organizacji 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mailowy: contact@tofifest.pl lub dostarczać osobiście do biura Fundacji Biuro Kultury (ul. Św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń) nie później niż do dnia 11.08.2017 r. do godz. 15:00. Oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z załącznikiem nr 1: Formularz ofertowy. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 27 lipca 2017 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu jednogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w obrębie Starego Miasta w Toruniu lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu, w ramach organizacji 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na usługę noclegową ze śniadaniem w hotelu jednogwiazdkowym, w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, położonym w obrębie Starego Miasta w Toruniu lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Toruniu, w ramach organizacji 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mailowy: contact@tofifest.pl do dnia 07.08.2017 r. do godz. 15:00. Oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z załącznikiem nr 1: Formularz ofertowy. W załączeniu szczegóły powyższego zapytania.

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest