X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zapytania ofertowe

Toruń, dnia 7 września 2020 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na na usługę w zakresie oprawy identyfikacji graficznej, materiałów reklamowych i video Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST. Kujawy i Pomorze.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na usługę w zakresie oprawy identyfikacji graficznej, materiałów reklamowych i video Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST. Kujawy i Pomorze, który odbędzie się w Toruniu w dniach 17–25 października 2020 r. Oferta powinna być przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub dostarczona osobiście do siedziby Fundacji Biuro Kultury (ul. Św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń) nie później niż do dnia 14.09.2020 r. do godz. 12:00. Ponadto oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z Załącznikiem nr 1 — Formularz ofertowy. Poniżej szczegóły powyższego zapytania:

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 24 sierpnia 2020 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na przewóz gości 18. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na przewóz gości 18. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub dostarczona osobiście do siedziby Fundacji Biuro Kultury (ul. Św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń) nie później niż do dnia 10.09.2020 r. do godz. 10:00. Ponadto oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z Załącznikiem nr 1 — Formularz ofertowy. Poniżej szczegóły powyższego zapytania:

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest