X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Eastern-Central Drift

Dziś rozpoczęła się druga edycja międzynarodowego Forum Festiwali Filmowych „Eastern-Central Drift” w ramach Vilnius International Film Festival — Kino Pavasaris.

MFF Tofifest już po raz drugi został zaproszony do udziału w forum i zaprezentował się razem z innymi kluczowymi festiwalami Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. Talinn Black Nights z Estonii, Minsk International Film Festival z Białorusi, Moscow International Film Festival z Rosji, Sofia International Film Festival z Bułgarii czy Transilvania Film Festival z Rumunii i innym partnerskim festiwalem MFF Tofifest Mediawave Festival z Węgier.

Forum to inicjatywa, która umożliwia wzajemną wymianę doświadczeń festiwalom filmowym, a także implikuje powstanie nowych przedsięwzięć transgranicznych.

Forum potrwa do 31 marca.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest