X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

„Pączek i potwory magmy”. Premiera trailera

9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest 2011 we współpracy ze Stowarzyszeniem Sztuka Cię Szuka zapraszają na premierę trailera filmu „Pączek i potwory magmy”, podsumowującego cykl warsztatów towarzyszących festiwalowi.

Premiera odbędzie się w poniedziałek, 29 sierpnia 2011 r., o godzinie 18.00 w Kinie Centrum w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu (ul. Wały gen. Sikorskiego 13).

W niewielkim miasteczku na Ukrainie specjalnie przeszkolona międzynarodowa grupa kryptoentomologów rozpoczyna serię genetycznych eksperymentów. Do zadań naukowców należy wypracowanie nowych scenariuszy żywieniowych w oparciu o wysokiej jakości błonnik występujący w lokalnej biocenozie. Pozornie bezpieczny eksperyment w trybie natychmiastowym wymyka się jednak spod kontroli… Nadchodzi czas mutantów…

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest