X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Nagroda biznesu dla szefowej Tofifest, Kafki Jaworskiej

Kafka Jaworska, dyrektorka i twórczyni Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, została uhonorowana tytułem „Kobieta Przedsiębiorcza 2013”. To najważniejsze wyróżnienie biznesowe przyznawane kobietom w regionie kujawsko-pomorskim.

Decyzją kapituły nagrody, w której zasiadały ważne kobiety polityki, biznesu i sztuki z Kujaw i Pomorza, Jaworska została jedną z trzech wyróżnionych tytułem „Kobiety Przedsiębiorczej 2013”. Nagrodę wręczono podczas gali w bydgoskiej Operze Nova.

To kolejna nagroda za Tofifest dla Jaworskiej. Jest już laureatką Złotych Karet (2006), tytułu „Kulturalnej Osobowości Roku 2012”, wyróżnienia specjalnego Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz licznych nominacji do tytułów Kobiety Roku.

Plebiscyt „Kobieta Przedsiębiorcza” towarzyszy wielkiemu rankingowi biznesowemu na najlepsze firmy kujawsko-pomorskie „Złota Setka”, prowadzonemu od wielu lat przez dziennik regionalny „Gazeta Pomorska” przy wsparciu BCC, banku BNP Paribas i koncernu ENEA. „Gazeta Pomorska” jest drugą co wielkości w Polsce gazetą regionalną, wyprzedzającą w wielkości sprzedaży niektóre dzienniki ogólnopolskie.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest