X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Filmogranie! Warsztaty filmowo-dźwiękowe pt. „Kadrowanie dźwięku”

W ramach kolejnych filmograńczych warsztatów, organizowanych przez Stowarzyszenie Sztuka Cię Szuka we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Tofifest, przeniesiemy się do Grudziądza, gdzie w Liceum Plastycznym im. Józefa Czapskiego wraz z przyszłymi artystami plastycznymi i wizualnymi zgłębiać będziemy zagadnienie udźwiękowania obrazów filmowych przy pomocy specjalistycznego, profesjonalnego oprogramowania.

We wtorek, 18 czerwca 2013 roku, adepci Filmogrania! zostaną wprowadzeni w teorię podstawowych zasad kompozycji dźwięku, alternatywnych źródeł pozyskiwania późniejszych próbek muzycznych, dowiedzą się czym są sample i jak można twórczo przekształcić je, by uzyskać to, co w filmie równie, jak obraz ważne — ścieżkę dźwiękową.

Warsztaty poprowadzi Rafał Kołacki, artysta dźwiękowy, twórca cenionego festiwalu sztuki dźwięku CoCart i animator kultury. Start o godzinie 12.00.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest