X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zapraszamy wolontariuszy na Tofifest 2013!

W październiku, jak co roku, czeka nas tydzień pełen wrażeń i filmowych emocji. Jeśli nie chcesz, żeby jesienna chandra popsuła Ci nastrój, zacznij działać! Zapraszamy osoby ambitne, kreatywne i otwarte na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest.

Już teraz ruszamy z kopyta i zapraszamy do letniego naboru na wolontariuszy festiwalu. Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Wykorzystać nabytą wiedzę? Tofifest jest miejscem dla Ciebie!

Co roku wyjątkowi goście i zgrana ekipa zapewniają niezapomniane emocje. Ciężka praca, ale też niesamowita filmowa atmosfera i zabawne anegdotki — tym właśnie jest nasz festiwal. Przyłącz się do nas i zacznijmy razem tworzyć kino zbuntowane, nieszablonowe — nasze! Razem zacznijmy zmieniać kino. Nabór na wolontariuszy Tofifestu kończy się 20 września 2013 roku.

Aby dołączyć do zespołu, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli masz jakieś pytania, kieruj je pod adres wolontariat@tofifest.pl — na wszystkie odpowiemy.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest