X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kup bilety na Tofifest

Rusza przedsprzedaż karnetów na 11. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu. Festiwal startuje 21 października. Widzowie zobaczą ponad 100 filmów z kilkudziesięciu krajów. „Twarzą” 11. edycji jest legendarny Bruce Lee, a wśród gości znajdą się między innymi Krystyna Janda, Danuta Wałęsa i Smolik.

Uwaga! Zakończyła się przedsprzedaż biletów na spektakl „Danuta W.”

Karnety na festiwal kupować można już od 1 października w przedsprzedaży internetowej. Warto podjąć szybką decyzję, bo cena karnetu zakupionego online w dniach 01–15.10 wynosi 80 zł (ulgowy) i 100 zł (normalny). Następnie ceny wzrosną do 120zł (karnet ulgowy) i 150 zł (karnet normalny). Zamówienia karnetu dokonuje się poprzez wypełnienie formularza w serwisie internetowym www.tofifest.pl. Dla posiadaczy karnetów przygotowano dodatkowe atrakcje. Otrzymają oni pojedyncze zaproszenie na koncert Smolika zamykający tegoroczny Tofifest, wezmą nieodpłatnie udział w festiwalowych wydarzeniach towarzyszących i imprezach organizowanych przez oficjalny klub festiwalowy „Dwa Światy” oraz będą korzystać ze zniżek w menu klubu.

Bilety i zestawy biletowe (Moje 5 i Moje 10) na poszczególne seanse będzie można nabywać w kasach kin, w których będą odbywać się pokazy, od dnia rozpoczęcia festiwalu — 21 października (od godziny 10.00 do momentu rozpoczęcia ostatniego seansu). Ceny biletów wynoszą: 12 zł — ulgowy, 14 zł — normalny, 8 zł — bilet grupowy, po wcześniejszym umówieniu mailowym (zaneta@tofifest.pl). Uwaga — dla grup zorganizowanych, liczących co najmniej 20 osób, wstęp na pokaz dla opiekuna grupy jest bezpłatny. Ceny zestawów biletowych wynoszą: Moje 5 — 45 zł, a Moje 10 — 65 zł.

Rezerwacji biletów dokonywać można — w miarę dostępności miejsc na salach kinowych — w Centrum Festiwalowym (Akademickie Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa, ul. Gagarina 37a) oraz w Kinie Centrum (ul. Wały gen. Sikorskiego 13), osobiście, jak również telefonicznie (790 373 697), na dany dzień oraz dzień następny. Rezerwacje przyjmowane będą począwszy od dnia 21 października 2013 r.

Szczegółowe regulaminy sprzedaży znajdziecie Państwo tutaj:

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest