X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Gwiazdy, ślub i kamera!

Miłość, przygoda i szalona, damska przyjaźń –30.07  ruszyły zdjęcia do nowej, romantycznej produkcji „KOCHAJ”.
Film reżyseruje Marta Plucińska, która jest również autorką scenariusza. A w rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź, Romę Gąsiorowską, Aleksandrę Popławską i Magdalenę Lamparską. W nowej produkcji na duży ekran powróci także gwiazda, której nazwisko od dawna elektryzuje media i fanów – Małgorzata Kożuchowska.

„KOCHAJ” to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które chcą poczuć romantyczny zawrót głowy... I są gotowe na każde szaleństwo - nawet na ucieczkę sprzed ołtarza.


- To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego – jakiś fragment siebie. To po prostu kawał  „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza Marta Plucińska.- Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Producent filmu – Paweł Pluciński- przyznaje, że casting był niezwykle trudny i trwał aż 8 miesięcy.

- Wspaniałe, że w końcu udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To  jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą – mówi Paweł Pluciński z firmy Federico Film. –. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia”.

- Zdjęcia zaczynamy w Warszawie, ale wkrótce ekipa przeniesie się do Płocka. Wybraliśmy to miasto ze względu na przepiękne plenery, a do tego na płockim molo nakręcimy też jedno z dwóch filmowych wesel, które widzowie zobaczą na ekranie
– dodaje Producent.

Kto zagra pana młodego? Tego producent na razie nie zdradza. Wiadomo za to, że oba wesela przygotuje Katarzyna Gajek z firmy Aspire, która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd (m.in. piłkarza Lucasa Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej oraz Małgorzaty Kożuchowskiej). Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, projektuje Magdalena Arlukiewicz - „gorące” nazwisko polskiej mody.

Film wyreżyseruje Dominik Matwiejczyk, który w 2004 roku otrzymał Grand Prix za film 'Krew z nosa'.

Efekt ich pracy widzowie zobaczą już wiosną 2016 – gdy „KOCHAJ” trafi do kin w całej Polsce.

 

Fot. Mikołaj Tym / Federico Film

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest