X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Tofifest & Dwór Artusa zapraszają: 23 najciekawsze filmy i klipy dekady

Festiwal Tofifest zaprasza do Artus Cinema. Od 29 marca Filmy z Serca Polski (Movies from the Heart of Poland) czyli 23 najciekawsze filmy i klipy dekady. Już dziś!

„Filmy z serca Polski” to przegląd filmów krótkometrażowych przygotowany przez selekcjonera Tofifest zajmującego się kinem związanym z Toruniem i Bydgoszczą, Jarosława Jaworskiego. Podróż przez dekadę, trasą najciekawszych produkcji, nagradzanych w kraju i zagranicą.

W programie: Cuske, Sauter, Hejbudzki, Sofa, Sellisternium, Czesław Śpiewa, Kuczyniecka, Gładych, Grochowski, Woźniak, Szafrański, Kruk, Kapeliński i inni. Warto!

Tutaj o programie pokazu

W toruńskim Dworze Artusa wielki finał Filmów z serca Polski. Po rocznej trasie po kraju, przegląd filmów krótkometrażowych przygotowany przez festiwal Tofifest wraca do Torunia. Na ekranie zobaczymy m. in Andrzeja Grabowskiego, Piotra Adamczyka i... Steffena Mollera

Historia starszej pani, kioskarki robiącej szpilką dziury w prezerwatywach, dramat żołnierzy wyklętych, dokument o najstarszym taksówkarzu w Polsce. To tylko niektóre tematy filmów z przeglądu "Filmy z serce Polski ("Movies from the Heart of Poland").

Stworzony przez programerów festiwalu Tofifest przegląd będzie można zobaczyć 29 i 30 marca w Toruniu, w Dworze Artusa-Artus Cinema. Pierwszego dnia pokaz dokumentów, drugiego fabuł. Co zobaczymy?

Pokaz w toruńskim Dworze Artusa będzie wielkim finałem "Filmów z serca Polski". Po rocznej trasie po kraju, przegląd filmów krótkometrażowych przygotowany przez festiwal Tofifest wróci do Torunia. Na ekranie zobaczymy m. in Andrzeja Grabowskiego, Piotra Adamczyka i... Steffena Mollera

Uwaga! Wśród filmów przegląd, dokument Ryszarda Kruka o najstarszym taksówkarzu w Polsce, zmarlym w ubiegłym tygodniu panu Henryku Janickim.

"Filmy z serca Polski": 29 (wtorek) i 30 (środa) marca. Start 18:00. Dwór Artusa  /Artus Cinema

Wbijajcie do #DwórArtusa

#tofilove

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest