X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Casting do arktycznego filmu. Macie tylko 2 dni!

Halo halo, chłopcy w wieku 6 - 8 lat! Tylko do 15 czerwca macie czas, by zgłosić się do castingu do filmu fabularnego i wystąpić u boku Adama Woronowicza i Karoliny Gruszki. Casting odbywa się w Bydgoszczy, ale zapraszamy młodych ludzi z całego kraju.

Organizatorem castingu jest Marcin Sauter, ceniony reżyser i lider Bydgoskiej Kroniki Filmowej.

Do roli w odbywajacym się w Arktyce (serio!) filmie poszukiwany jest chłopiec w wieku 6-8 lat, który ma mieć (lub potrafi to zagrać) cechy introwertyka.

Kręcenie filmu będzie trudnym zadaniem. Część zdjęć powstanie w Poslce, ale obraz będzie realizowany głównie na arktycznej wyspie Spitsbergen, w trudnych warunkach. Rodzice muszą naprawdę to bardzo poważnie przemyśleć, zanim się zgodzą na udział synka. To nie zabawa w film, ale prawdziwa wyprawa.

Czas na zgłoszenia macie do 15 czerwca, 18 czerwca realizowane będą próbne zdjęcia. Wyjazd na Spitsbergen na początku września. Zdjęcia w Polsce późną jesienią.

Kontakt ws. castingu: Marcin Sauter sauter@wp.pl, tel. 505.45.66.04

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest