X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Do 15 sierpnia czekamy na Wasze filmy do konkursów Tofifest'2016

14. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest do 15 sierpnia czeka na zgłoszenia filmów do konkursów. Złote Anioły można będzie wygrać w 2 konkursach międzynarodowych i 2 polskich. Tofifest 2016 odbędzie się w dniach 15-23 października w Toruniu.

Tofifest, nazywany "niepokornym festiwalem", jest jednym z najciekawszych wydarzeń filmowych w Polsce. W ciągu 13 lat istnienia imprezy wśród jej gości i laureatów znaleźli się m.in. Geraldine Chaplin, Jim Sheridan, Jiri Menzel, Ulrich Seidl, Emanuelle Seigner, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Krystyna Janda czy Julia Jentsch.

Co roku festiwal prezentuje ponad 150 filmów, w kilkunastu sekcjach, a projekcjom towarzyszą liczne dodatkowe wydarzenia artystyczne, wystawy, spektakle teatralne i koncerty.

Zgłoszenia filmów przyjmowane są do dwóch konkursów międzynarodowych i dwóch polskich. Międzynarodowe to ON AIR - dla pełnometrażowych debiutów i drugich filmów oraz SHORTCUT - dla filmów krótkometrażowych. Konkursy polskie to FROM POLAND, przeznaczony dla polskich filmów pełnometrażowych oraz LOKALIZACJE - dla filmów i twórców związanych z regionem kujawsko-pomorskim.

Zwycięzcy otrzymają Złote Anioły Tofifest oraz nagrody pieniężne.

Deadline zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2016 r. Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: http://www.tofifest.pl/submit/pl .

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail competition@tofifest.pl.

Czekamy na Wasze filmy!

Regulamin 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest