X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kto nie gra, ten nie wygra. Tylko do 31 sierpnia przyjmujemy filmy na Tofifest.

To już ostatnie dni, by zgłosić film do konkursów 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu (Polska). Złote Anioły już czekają, wraz z nagrodami finansowymi.

Tofifest jest dzisiaj jednym z najważniejszych festiwali w Polsce, nagradzających kinowe debiuty z całego świata. Ale nie tylko debiuty. Liczy się przede wszystkim ciekawa i nieszablonowa opowieść o współczesnym człowieku.

Festiwal organizuje 4 konkursy. Dwa międzynarodowe i dwa polskie.

Konkursy międzynarodowe

Filmowcy z całego świata mogą zgłaszać swoje debiuty i drugie filmy do konkursu głównego ON AIR oraz krótkie metraże (fabuła, dokument, animacja) do konkursu SHORTCUT. W ubiegłym roku zgłoszono do nas 2900 filmów z 62 krajów świata.

Konkursy polskie

Dla polskich reżyserów przeznaczone są dwa konkursy, w których nie obowiązuje już wymóg debiutu: FROM POLAND dla filmów pełnometrażowych (fabuła, dokument, animacja) oraz LOKALIZACJE dla krótkich i średnich metraży zrealizowanych przy udziale filmowców z regionu kujawsko-pomnorskiego (fabuła, dokument, animacja).

Zgłoszenia możesz dokonać pod tym linkiem

15 sierpnia minął tzw. "wczesny termin" zgłoszeń (early bird). Drugi, ostateczny, mija 31 sierpnia. Zostało więc wam niewiele czasu.

Tofifest odbywa się we wpisanej na listę UNESCO, perle gotyku - mieście Toruń. Tegoroczna, 14 edycja odbędzie się w dniach 15 - 23 października. Pełne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej www.tofifest.pl i profilu facebookowym FB/tofifest.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest